نمونه کارها

دانلود قالب رایگان

فروشگاه

سفارش طراحی

جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید

شب گذشته گوگل از جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید با نام Android L رونمایی کرد.در ادامه می توانید ویژگی های این نسخه جدید از اندروید را مطالعه کنید :1- انعطاف پذیری بیشتر :


نسخه جدید اندروید با قابلیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به نسخه های قبلی رونمایی شده است.این نسخه به راحتی روی دستگاه های تلفن همراه ، ساعت های هوشمند و تلویزیون ها و رایانه های قابل حمل قابل نصب است.

2- قابلیت های بهتر جستجو :


در نسخه جدید اندروید جستجو در اینترنت بسیار آسان تر شده است.


3- تغییر فهرست برنامه های در حال اجرا و بخش هشدار ها :

 

فهرست برنامه های در حال اجرا یا همان Recent App در "اندروید ال" تغییرات بسیاری داشته است.همچنین بخش هشداری نیز هوشمند تر از قبل عمل می کند.

4- هماهنگی با سایر دستگاه ها :


Android L به راحتی با سایر دستگاه های اندرویدی هماهنگ عمل می کند.برای مثال ساعت هوشمند اندرویدی شما می تواند قفل تلفن همراهتان را که با اندروید ال کار می کند باز کند.

5- کارایی بیشتر و سرعت بالاتر :

 

نسخه جدید اندروید با کمترین میزان درگیر کردن پردازشگر کار می کند که این امر باعث می شود تا سرعت اجرای نرم افزارها افزایش یابد.سرعت اندروید ال دو برابر نسخه های پیشین است.همچنین نسخه جدید و 64 بیتی این سیستم عامل نیز منتشر می شود.
قابلیت های گرافیکی نسخه جدید اندروید نیز بهبود یافته است.


6- مصرف باتری کمتر :

 

در نسخه جدید اندروید ، مصرف باتری کاهش یافته است.پروژه ولتا و قابلیت ذخیره باتری روی "اندروید ال" نصب شده اند که می توانند مصرف باتری را کاهش داده و عمر آن را افزایش دهند.این قابلیت عمر باتری نکسوس 5 را تا 90 دقیقه افزایش داده است.

شنیده ها حاکی از آن است که این نسخه جدید در پاییز آتی وارد دنیای تکنولوژی می شود.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی